top of page
Valakh Inna

Психотерапія - це магія слів і спільного подорожування в містечко думок і почуттів, де паляться світло і тінь. Вона подібна до зустрічі з мудрим провідником, який веде вас вглиб себе, допомагаючи розгадати загадки і виправити зламані нитки вашого серця та розуму. Це арт-терапія для душі, де краса слів лікує, відновлює і розкриває внутрішній світ, дозволяючи вам знайти гармонію та зрозуміння в своєму житті.

Про себе

   Я психотерапевт та бізнес тренерка, яка допомагає впоратися зі стресом, пропрацювати втрату та горювання, проблеми з довірою, панічні атаки та ПТСР.

   Допомагаю бізнесу, в розвитку та підвищенню знань. Маю досвід проведення та розробки тренінгів більше 7 років. Розробила більше 10 програм різного направлення, від психологічного тренінгу, до розвитку особистих навичок працівників та власників бізнесу. Маю досвід фасилітаціі. Працюю в методах арт-терапії, гештальт-терапії, психодрами та травматерапії, схемо-терапія.Також консультую клієнтів із суїцидальними нахилами, військових та HR (коучінг).     

   Я спеціалістка в роботі, міксую різні методи психотерапії, проводжу поведінкові експерименти, фокусую увагу на глибинних переживаннях, допомагаю створити мережу опор у житті та почати самостійно знаходити рішення проблем. Працюю з дорослими людьми старше від 8 років проводжу індивідуальну терапію, і в дитячій терапії роботу з сім'єю з 2020.. Я є сертифікованим бізнес тренером та фасилітатором з 2015 року.

 

 

Проводжу індивідуальні консультації- тривалість консультаціі 50 хвилин.

Відгуки клієнтів

Valakh Inna
Valakh Inna
Valakh Inna
Valakh Inna

Відгуки по тренінгам

bottom of page